Teamindeling 2022-2023

Bekijk hieronder de teamindeling voor de Heren, Dames en de Jeugd. Onderin staan ook de trainingstijden.

Teamindeling dames 2022-2023

Dames 1Dames 2Dames 3Dames 4
Eerste klasseTweede klasseTweede klasseDerde klasse
TrainerJeroen GroeneveldPaul LupsRon van NieuwenhovenMarianne van Ramshorst +
Stephan van den Berg
svNoa BuitinkMarianne van RamshorstJolanda van de RidderNienke den Breejen
svLoïs van de RidderDenise AaltenKlarissa van de BuntTine Ploeg
MIDAlied SmitDaniëlle den BreejenMichelle de VriesDaniëlle Wintermans
MIDLaura BouwmanJente OldenburgerSandra MagendansMarije Schalk
MIDLotte SchepersMaureen HendriksenWendy SpringerSharon Ligtenberg
MIDSophie Bouwman
PL/DIAJessie KampAnouk SmitKarin KroonDemi van den Brink
PL/DIALilian StaalMieke van DasselaarNoëlle SchaapJanneke Spronk
PL/DIAMarieke den BreejenLisanne van de BuntOdine van de VeenJulia Berghuis
PL/DIARhodé GroeneveldManon van den BrinkSamentha DoppenbergMarit van den Brink
PL/DIASimone van HarenPaula van den PollWilleke VeenendaalMegan van de Ridder
PL/DIASaskia Bouw
PL/DIA
LiberoAniek van de Water

Teamindeling Heren 2022-2023

Heren 1Heren 2Heren 3
Eerste klasseEerste klasseEerste klasse
TrainerBart ZijlstraMarco van de Kamp
sv Christiaan Kuiper                     
                                    
Pieter van MechelenYoeri Guliker
svThomas van Wiefferen
MIDJoanan van HerwijnenGerjan LammersHerman van den Ham
MIDTimon MagendansRoeland BenschopJoël de Groot
MIDStephan van den BergMateo de Groot
PL/DIAJeroen GroeneveldHarold AalbersNiek van den Poll
PL/DIAMark van den PollJohan GrootheddeNiels van Goor
PL/DIAMichiel de HaanJohan van BaarenRon van Nieuwenhoven
PL/DIARuben Paul DrostMichiel CozijnsenBas Harmusial
PL/DIAYoeri van de RidderSippe van MechelenDaan van de Lucht
PL/DIAJohan Froon
LiberoJan NelemansBarry ZuiddamFrank van de Veen

Jeugdindeling 2022-2023

MA1
JA1 MixMB1
MB2JB1MCl
TrainerKlarissa van de BuntYoeri van de RidderSimone van HarenPeter KoezemaAnouk Smit
Derde klasseTweede klasseTweede klasseDerde klasseTweede klasseDerde klasse
Isa Ringeling Coen de RuiterDemi van de Poll Amy LausbergFabian BoonAmelié Wassink
Silke LelszEefke SmitAlinde KrikkeAmy JonesJoost Schimmel Carice van Drie
Lisa de BoerJesper SchaapFlorinte van Beek Fien Geurts Julian Koezema Floor van Werkhoven
Lotte van der Velde Leon MagendansHei-Klay Zaw WaSofie de BoerOlivier Westhof Hanna van den Brink
Maria van Middelkoop Lieke van EgmondImme van Es Amelié WassinkRick Wolters Helena Aalten
Meike VisscherRomée SchotsmanManon van de Hoef Lieke SchreursTom KremerLynn Bouw
Rosalie van den Bosch Sem HendriksenJuliëtte BrinkTesse van EmousKylian BoonMirthe Schotsman
Tristan HouwelingenAnne MulderRenee BokkersAndries van HorstLisa van Ruitenbeek
Baruch SchaeferAnna BoumaLeón Espinoza van de BuntSilke van Emous
Vanessa Verburg

Trainingstijden 2022-2023

DagDinsdagDinsdagDinsdagDonderdagDonderdagDonderdag
Veld 1Veld 2Veld 3Veld 1Veld 2Veld 3
18:00 - 18:30JB1MB1MB2MC1MA1Mini's
18:30 - 19:00JB1MB1MB2MC1MA1Mini's
19:00 - 19:30JB1MB1MB2MC1MA1
19:30 - 20:00JA1D2D5D1/D2D3D4
20:00 - 20:30JA1D2D5D1/D2D3D4
20:30 - 21:00JA1D2D5D1/D2D3D4
21:00 - 21:30D1D2HRH1H3H2
21:30 - 22:00D1HRH1H3H2
22:00 - 22:30D1HRH1H3H2
H1H3H2

© 2019 N.V.C. Nijkerk   –   Privacybeleid   –   Cookiebeleid

X