Teamindeling 2022-2023

Bekijk hieronder de teamindeling voor de Heren, Dames en de Jeugd. Onderin staan ook de trainingstijden.

Teamindeling dames 2022-2023

 Dames 1Dames 2Dames 3Dames 4
Eerste klasseTweede klasseTweede klasseDerde klasse
TrainerJeroen GroeneveldPaul Lups?Ron van NieuwenhovenMarianne van Ramshorst +
Stephan van den Berg
svNoa BuitinkDenise Aa ltenJolanda van de RidderNienke den Breejen
svLoïs van de RidderMarianne van RamshorstKlarissa van de BuntTine Ploeg
MIDAlied SmitDaniëlle den BreejenMichelle de VriesDaniëlle Wintermans
MIDLaura BouwmanJente OldenburgerSandra MagendansMarije Schalk
MIDLotte SchepersMaureen HendriksenWendy SpringerSharon Ligtenberg
MIDSophie Bouwman
PL/DIAEls de ManAnouk SmitKarin KroonDemi van den Brink
PL/DIAJessie KampIrene van den BergNoëlle SchaapElly Doppenberg
PL/DIALilian Staallisanne van de BuntOdine van de VeenJanneke Spronk
PL/DIAMarieke den BreejenManon van den BrinkSamentha DoppenbergJulia Berghuis
PL/DIARhodé GroeneveldMieke van DasselaarWilleke Veenendaa lMarit van den Brink
PL/DIASimone van HarenPaula van den PollMegan van de Ridder
PL/DIASaskia Bouw
LiberoAniek van de WaterHannah Schoonhoven

Teamindeling Heren 2022-2023

 Heren 1Heren 2Heren 3
ntbEerste klassentb
Trainer-Marco van de Kamp
sv Christiaan Kuiper                     
                                    
Pieter van MechelenYoeri Guliker
svThomas van Wiefferen
MIDJoanan van HerwijnenGerjan LammersHerman van den Ham
MIDWouter van WuijckhuijseRoeland BenschopJoël de Groot
MIDStephan van den BergMateo de Groot
PL/DIAJeroen GroeneveldHarold AalbersNiek van den Poll
PL/DIAMark van den PollJohan GrootheddeNiels van Goor
PL/DIAMichiel de HaanJohan van BaarenRon van Nieuwenhoven
PL/DIARuben Paul DrostMichiel CozijnsenTimon Magendans
PL/DIAYoeri van de RidderSippe van Mechelen
LiberoJan NelemansFrank van de Veen

Jeugdindeling 2022-2023

 MAl
JA1mixMB1
JBl mix MCl
Derde klasseDerde klasseDerde klasseDerde kla.sseDerde klasse
TrainerntbntbPaula van den Poll+ ntbPeter Koezema + ntbAnouk Smit+ ntb
Isa Ringeling Coen de RuiterAmy LausbergsAnna BoumaAmelié Wassink
Jorinde Bruinekool Eefke SmitAnna van de Beek Anne Mulder carice van Drie
Kira de JongJesper SchaapDemivan de Poll Fabian BoonFloor van Werkhoven
Lisa de BoerLeon MagendansFien Geurts Joost Schimmel Hanna van den Brink
Lotte van der Velde Lieke van Ee:mondFlorinte van Beek Julian Koezema Helena Aalten
Maria van Middelkoop Romée SchotsmanHei-Klay Zaw WaJuliëtte Brink Lieke Schreurs
Meike VisscherSem Hendrik.senImme van Es Olivier Westhof Lynn Bouw
Rosalie van den Bosch Tr stan Houweline:enManon van de Hoef Rick Wolters Mirthe Schotsman
Silke LelszSophia BlankestijnTomKremerSofiede Boer
Vanessa Verburg
Meetrainen:
Amelie Wossink
Sofie de Boer
Lieke Schreurs

Trainingstijden 2022-2023

DagDinsdagDinsdagDinsdagDonderdagDonderdagDonderdag
Veld 1Veld 2Veld 3Veld 1Veld 2Veld 3
18:00 - 18:30JBlMBlJAlMClMAlMini's
18:30 - 19:00JBlMBlJAlMClMAlMini's
19:00 - 19:30JBlMBlJAlMClMAl
19:30 - 20:005152OR051/0525354
20:00 - 20:305152OR051/0525354
20:30 - 21:005152OR051/0525354
21:00 - 21:305152HRH51H3H2
21:30 - 22:00Mix Heren?HRH51H3H2
22:00 - 22:30Mix Heren?HRH51H3H2
22:30 - 23:00Mix Heren?H51H3H2

© 2019 N.V.C. Nijkerk   –   Privacybeleid   –   Cookiebeleid

X